2117грн.
Є в наявності

Електричний тример Vitals Master EZT 063g підходить для професійної роботи та використання у домашньому господарстві. Завдяки простоті пристрою він надійний і служитиме довго. Мінімально низький рівень шуму та відсутність вихлопу дозволяють використовувати тример для роботи в закритих приміщеннях – оранжереях та теплицях.

Тример важить лише 2,5 кг. Мала вага, конструкція несучої штанги та ергономічних рукояток дозволяють ідеально збалансувати агрегат, надати йому оптимальної для оператора форми та розмірів і не відчувати втоми при роботі.

На всі деталі та частини тримера Vitals Master EZT 063g встановлена ​​абсолютна гарантія 36 місяців. Вона діє на всій території України.

Електродвигун

У даної моделі тримера — мінімум частин, що рухаються і обертаються. Двигун розташований у нижній частині штанги. Шпуля з ліскою кріпиться безпосередньо до валу. Між двигуном і різальним інструментом немає передач і муфт, а значить, немає і пов'язаних із ними втрат потужності, шуму. Порівняно невеликий потужності (550 Вт) вистачає, щоб розвинути високі обороти (до 183 об/с) і цим забезпечити непогану продуктивність.

Малий рівень шуму та відсутність вихлопу дозволяють використовувати тример для роботи в закритих приміщеннях – оранжереях та теплицях.

Двигун блок забезпечений платформою для кріплення допоміжних елементів.

Телескопічна штанга

Основний елемент несучої конструкції – штанга – міцна та легка, тому що виконана з алюмінію. Не схильна до корозії, а тому служить довго. Телескопічна конструкція штанги дозволяє висунути її на оптимальну для оператора довжину. Штанга має зручний цанговий фіксатор.

Переднє руків'я

Передня ручка має регульований кут нахилу. Разом із штангою, що змінюється по довжині, це дозволяє ідеально збалансувати агрегат, надати йому оптимальну для оператора форму і розміри, і не відчувати втоми при роботі.

Основне руків'я

Основне руків'я забезпечена прогумованою накладкою, яка запобігає зісковзуванню руки. На основній ручці встановлено клавішу увімкнення/вимкнення. Це забезпечує комфортне керування двигуном та підвищує травмобезпеку.

Напрямний ролик

Поруч із двигуном, на платформі, укріплений чотирисекційний циліндричний ролик. Він допомагає спрямовувати рух тримера при косінні вздовж стінок і бордюрів, запобігає небезпечному зближенню з ними ріжучої головки.

Захисний кожух

Тример забезпечений захисним кожухом. Вони виготовлені з міцного пластику та захищають оператора від травм при відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини волосіні.

Автоматична шпуля

Шпуля забезпечена системою Auto Feed, яка під час роботи тримера автоматично подає волосінь і цим забезпечує задану її довжину. Максимальний діаметр скошування складає 250 мм.


Характеристики:

Напруга, 230

Частота струму, Гц 50

Потужність, Вт 550

Швидкість обертання, об/хв 11000

Діаметр скошування ліскою, мм 270

Діаметр волосіні, мм 1,5

Вібраційне навантаження, м/с 4,5

Габарити упаковки, мм 250х110х930

Вага нетто/брутто, кг 2,5/3


Комплектація:

Тример

Інструкція.

Триммер
инструкция.


Вага 2,5 кг
Напруга живлення 230 В
Потужність 550 Вт
Частота 50 Гц
Швидкість обертання 11000 об/хв

Ще не було питань.

тример, електрокоса