breadcrumbs_revolution_theme

Доставка замовлення

Упакований і оплачене замовлення доставляється покупцеві в будь-який регіон України за допомогою служби доставки « Нова пошта ». Термін безкоштовного зберігання відправлень на складі дорівнює п'яти днів. Якщо покупець не з'явився за товаром, він автоматично повертається продавцю.

скомпонувати замовлення можна забрати особисто, під'їхавши до пункту самовивозу і видачі замовлень   компанії ТехПрофі , який розташовується по вулиці Підгірній № 928. Більш детально з адресою пункту самовивозу Ви зможете ознайомитися на карті, представленої внизу сторінки сайту, ввести слово & nbsp; «ТехПрофі» в Google Maps або 2ГІС і наочно побачити, де ми знаходимося .

Пункт самовивозу   і видачі замовлень працює з 7:30 до 14:00, крім п'ятниці.

Кур'єрська доставка до дверей (Нова пошта)

Кур'єр дзвонить Одержувачу за 30-60 хвилин до прибуття за адресою, вказаною в експрес-накладної. Доставка за адресою здійснюється до 21:00 в будні дні і в вихідні дні за спеціальним графіком. Графік роботи адресної доставки вказано на сайті Нової Пошти. за умови, якщо оголошена вартість від 15000 грн або замовлена ​​послуга «Особисто в руки», Одержувачу необхідно надати паспорт.

Cамовивіз

Самовивіз товару здійснюється в г. Одеса, Промтоварний ринок 7 км вулиця Підгірна 928