breadcrumbs_revolution_theme

Гарантійні зобов'язання і сервісне обслуговування

Весь асортимент інструментів, пропонований & nbsp; інтернет - магазином ТехПрофі в Одесі , пройшов процедуру сертифікації та має належну гарантію від фірм - виробників. &Nbsp; Техніка від магазину ТехПрофі   забезпечена повним пакетом офіційної документації від виробника. Залежно від політики фірми - виробника гарантія на пропоновану техніку діє від дванадцяти місяців до десяти років.

Інформація про тривалість гарантійного терміну вказана безпосередньо в кожній товарній позиції. В якості підтвердження гарантійних зобов'язань надається гарантійний талон від фірми - виробника або   інтернет - магазину ТехПрофі . Перевірити відповідність товару, комплектність, відсутність дефектів і його працездатність можна безпосередньо при отриманні товару.

Обміняти товар можна після проведення незалежної експертної оцінки в сертифікованому центрі сервісного обслуговування фірми - виробника і складанні офіційного висновку . Гарантія не поширюється на поточний сервісне обслуговування інструменту в разі його природного зносу. Ремонтні роботи та заміна компонентів обладнання проводяться в сервісних центрах за встановленими виробником правилам і тимчасовим регламентом.

гарантія та сервіс в інтернет магазині ТехПрофі