• Рейтинг:
 • Виробник:
 • Модель:
  EZT 144vs
 • Доступно:
  Нет в наличии
 • Вага:
  5,9 кг
 • Гарантія:
  3 роки
 • Джерело живлення:
  Мережа
 • Напруга мережі:
  220 В
 • Потужність:
  1400 Вт
 • Тип штанги:
  Пряма
 • Частота:
  50 Гц
 • Число оборотів холостого ходу:
  10000 об/хв
 • Ширина скошування волосіні:
  420 мм
 • Ширина скошування ножа:
  255 мм
 • Показати всі характеристики
3940грн.
Нет в наличии

Електрокоса Vitals Master EZT 144vs призначена для скошування рослинності. Найпотрібніше вона там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку: на невеликих майданчиках, місцевості з нерівним рельєфом, схилах, важкодоступних місцях. Зручна для обкошування дерев, чагарників, огорож, стінок, стовпів.

Потужний (1400 Вт) двигун та ріжучий інструмент електрокоси Vitals Master EZT 144vs дозволяють косити як трави, бур'яни, так і поросль із товщиною ствола до 20 мм.

Коса зібрана з висококласних комплектуючих з дотриманням високих норм контролю якості. Міцний, досить еластичний пластик, з якого виготовлені кожух двигуна, захисний кожух ріжучого інструменту має хорошу стійкість до ненавмисних термічних і механічних впливів.

Ергономічний ранцевий жилет і органи управління інструментом дозволяють працювати досить тривалий час, не відчуваючи втоми.

Електродвигун

Потужний (1400 Вт) двигун забезпечує високу продуктивність. Дозволяє з великою швидкістю косити рослинність ліскою, за допомогою тризубового ножа зрізати стебла та стовбури діаметром до 20 мм.

Обмотки статора та ротора виготовлені зі 100% міді. Завдяки цьому витримують більш високу робочу температуру (порівняно з алюмінієвими або з мідно-алюмінієвого сплаву). Це забезпечує високу надійність, тривалий термін служби двигуна.

Плавний запуск

Система плавного пуску унеможливлює ривки при включенні. Це збільшує термін служби двигуна. Виключає зміщення різального інструменту у просторі під час запуску, підвищує комфорт оператора.

Приводний вал

Привідний вал електрокоси Vitals Master EZT 144vs - прямий цільний, твердий. Це гарантує тривалий термін служби та надійну передачу моменту, що крутить, на ріжучий інструмент.

Роздільні рукоятки

Електрокоса має роздільну велосипедну рукоятку. Частини рукоятки можна регулювати незалежно одна від одної. Така конструкція дозволяє виставити їх у найкраще положення, врахувати переваги та фізичні особливості оператора. Завдяки застосуванню роздільної рукоятки робота з косою комфортна та тривалий час не викликає втоми.

Тавотниця для змащування редуктора

Редуктор електрокоси забезпечений тавотницею (прес-масляною). Завдяки цьому процес мастила редуктора швидкий і не потребує відкриття механізму.

Захисний кожух

Виготовлений із міцного пластику кожух захищає оператора від травм при відскоку твердих предметів, якщо на них потрапив різальний інструмент.

Конструкція захисного кожуха передбачає два положення для встановлення. Якщо як ріжучий інструмент використовується волосінь, кожух монтується на штанзі у верхньому положенні. При використанні тризубового ножа кожух встановлюється ближче до редуктора, оскільки радіус ножа менший, ніж радіус, що охоплюється лісом.

Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски.


Характеристики

Напруга, 230

Частота струму, Гц 50

Потужність, Вт 1400

Максимальна швидкість обертання, об/хв 10000

Діаметр скошування ліскою, мм 420

Діаметр скошування ножем, мм 255

Діаметр волосіні, мм 1,6

Вібраційне навантаження, м/с2 4,42

Вага, кг 5,9


Комплектація

Електрокоса

ніж 3-х лопатевий

ремінь наплічний

бобіна з ліскою

Інструкція з експлуатації

ключі для збирання.

Электрокоса 
нож 3-х лопастной
ремень наплечный
бобина с леской
инструкция по эксплуатации
ключи для сборки.

Вага 5,9 кг
Гарантія 3 роки
Джерело живлення Мережа
Напруга мережі 220 В
Потужність 1400 Вт
Тип штанги Пряма
Частота 50 Гц
Число оборотів холостого ходу 10000 об/хв
Ширина скошування волосіні 420 мм
Ширина скошування ножа 255 мм

Ще не було питань.

Електрокоса