• Рейтинг:
 • Виробник:
 • Модель:
  BC430A
 • Доступно:
  Нет в наличии
 • Інструмент:
  Бензокоса
 • Вага:
  7,5 кг
 • Гарантія:
  1 рік
 • Об'єм двигуна:
  43 см3
 • Об'єм паливного бака:
  0,9 л
 • Оберти двигуна:
  12000 об/хв
 • Потужність двигуна:
  4500 Вт/6 к.с.
 • Ручний стартер:
  Так
 • Показати всі характеристики
2478грн.
Нет в наличии

Бензинова мотокоса - це моторизований ручний інструмент, призначений для скошування трави та бур'янів. Вона оснащується двигуном, який за допомогою механізму, захованого в штанзі пристрою, передає момент, що крутить, на робочий ніж, що зрізає стебла рослин.

Даний інструмент є покращеною альтернативою ручної коси і має масу переваг. При його застосуванні можна зрізати товстіші стебла, ніж звичайною косою, скошує без необхідності здійснення сильного розмаху, що знімає навантаження з м'язів спини і рук. Незважаючи на вагу, мотокоси фіксуються за допомогою наплічного ременя, що дозволяє розподіляти навантаження та мінімізувати втому.

Завдяки можливості установки на привод мотокоси різного оснащення вона може використовуватися для скошування:

Бур'янів

Газонної трави

Люцерни та злакових культур

Тонкої кореневої порослі дерев

Гілок чагарників

Двигун створює крутний момент і передає його за допомогою примітивного зчеплення на розташований усередині штанги вал. Той своєю чергою розкручує робочий ніж. Над оснащенням знаходиться захисний кожух, що запобігає попаданню грудок землі, уламків стебел та іншого сміття в очі оператору. Приблизно на середині штанги закріплюється ручка з важелем газу та кнопкою включення.

ВАЖЛИВО! Використовувати тільки у захисних окулярах та захисних навушниках!

Характеристики:

Двигун - бензиновий двотактний

Об'єм двигуна - 43 см3

Максимальна потужність – 4500 Вт (6 л.с.)

Максимальна швидкість обертання - близько 12000 об/хв.

Об'єм бака - 0,9 л

Співвідношення паливо/олія - ​​25:1

Вага-7,5 кг

Гарантія 12 міс

Запуск та робота:

Щоб завести бензинову мотокосу, необхідно спочатку прокачати паливо за допомогою насоса, який знаходиться на карбюраторі. Зазвичай він є гумовою грушею, на яку потрібно натиснути кілька разів. Після цього на рукоятці інструменту слід натиснути кнопку запалювання, встановивши її в положення «включено». Якщо цього не зробити, то при запуску відсутня іскра на свічки. Після цього в лівій частині мотокоси необхідно закрити заслінку подачі повітря. Це дозволить карбюратору готувати суміш для згоряння більш збагачену бензином. На рукояті мотокоси є важіль газу, який потрібно затиснути до упору та зафіксувати за допомогою спеціальної клямки. Після цього потрібно різко потягнути за заводний шнурок. Він надає руху колінвал і змушує циліндр рухатися, внаслідок чого проводиться запуск двигуна.

Як тільки мотокоса заведеться, слід віджати фіксатор газу, щоб запобігти сильному реву двигуном і набір підвищених оборотів. Як тільки звук мотора нормалізується, потрібно відкрити повітряну заслінку на карбюраторі, відсунувши її важіль в основне положення. Коли двигун прогріється, мотокос можна використовувати за призначенням. Залежно від температурних умов, нагрівання агрегату займає від 1 до 2 хвилин. Не варто ігнорувати цю рекомендацію, оскільки інакше під навантаженням агрегат може затихнути. У цьому випадку відбудеться перелив пального в робочу камеру і замокне свічка, тому повторний пуск двигуна буде складніше.

У комплектацію входять:

Мотокоса

ніж

пиляльний диск з переможними напайками на зубцях

ліска

Мотокоса
нож
пильный диск с победитовыми напайками на зубцах
леска

Інструмент Бензокоса
Вага 7,5 кг
Гарантія 1 рік
Об'єм двигуна 43 см3
Об'єм паливного бака 0,9 л
Оберти двигуна 12000 об/хв
Потужність двигуна 4500 Вт/6 к.с.
Ручний стартер Так

Ще не було питань.

Мотокоса RORX BC430A