• Рейтинг:
 • Виробник:
 • Модель:
  BC430
 • Доступно:
  Нет в наличии
 • Інструмент:
  Бензокоса
 • Вага:
  7,5 кг
 • Гарантія:
  1 рік
 • Об'єм двигуна:
  43 см3
 • Об'єм паливного бака:
  0,9 л
 • Оберти двигуна:
  12000 об/хв
 • Потужність двигуна:
  4500 Вт/6 к.с.
 • Ручний стартер:
  Так
 • Показати всі характеристики
2395грн.
Нет в наличии

Бензинова мотокоса - це моторизований ручний інструмент, призначений для скошування трави та бур'янів. Вона оснащується двигуном, який за допомогою механізму, захованого в штанзі пристрою, передає момент, що крутить, на робочий ніж, що зрізає стебла рослин.

Даний інструмент є покращеною альтернативою ручної коси і має масу переваг. При його застосуванні можна зрізати товстіші стебла, ніж звичайною косою, скошує без необхідності здійснення сильного розмаху, що знімає навантаження з м'язів спини і рук. Попри вагу, мотокоси фіксуються за допомогою наплічного ременя, що дозволяє розподіляти навантаження та мінімізувати втому.

Завдяки можливості установки на привод мотокоси різного оснащення вона може використовуватися для скошування:

Бур'янів

Газонної трави

Люцерни та злакових культур

Тонкої кореневої порослі дерев

Гілок чагарників

Двигун створює крутний момент і передає його за допомогою примітивного зчеплення на розташований усередині штанги вал. Той у свою чергу розкручує робочий ніж. Над оснащенням знаходиться захисний кожух, що запобігає попаданню грудок землі, уламків стебел та іншого сміття в очі оператору. Приблизно на середині штанги закріплюється ручка з важелем газу та кнопкою включення.

ВАЖЛИВО! Використовувати тільки у захисних окулярах та захисних навушниках!

Характеристики:

Двигун - бензиновий двотактний

Об'єм двигуна - 43 см3

Максимальна потужність – 4500 Вт (6 л.с.)

Максимальна швидкість обертання - близько 12000 об/хв.

Об'єм бака - 0,9 л

Співвідношення паливо/олія - ​​25:1

Вага-7,5 кг

Гарантія 12 міс

Запуск та робота:

Щоб завести бензинову мотокосу, необхідно спочатку прокачати паливо за допомогою насоса, який знаходиться на карбюраторі. Зазвичай він є гумовою грушею, на яку потрібно натиснути кілька разів. Після цього на рукоятці інструменту слід натиснути кнопку запалювання, встановивши її в положення «включено». Якщо цього не зробити, то при запуску відсутня іскра на свічки. Після цього в лівій частині мотокоси необхідно закрити заслінку подачі повітря. Це дозволить карбюратору готувати суміш для згоряння більш збагачену бензином. На рукояті мотокоси є важіль газу, який потрібно затиснути до упору та зафіксувати за допомогою спеціальної клямки. Після цього потрібно різко потягнути за заводний шнурок. Він надає руху колінвал і змушує циліндр рухатися, внаслідок чого проводиться запуск двигуна.

Як тільки мотокоса заведеться, слід віджати фіксатор газу, щоб запобігти сильному реву двигуном і набір підвищених оборотів. Як тільки звук мотора нормалізується, потрібно відкрити повітряну заслінку на карбюраторі, відсунувши її важіль в основне положення. Коли двигун прогріється, мотокос можна використовувати за призначенням. Залежно від температурних умов, нагрівання агрегату займає від 1 до 2 хвилин. Не варто ігнорувати цю рекомендацію, оскільки інакше під навантаженням агрегат може затихнути. У цьому випадку відбудеться перелив пального в робочу камеру і замокне свічка, тому повторний пуск двигуна буде складніше.

У комплектацію входять:

Мотокоса

ріжучий диск

волосінь

Мотокоса
режущий диск
леска

Інструмент Бензокоса
Вага 7,5 кг
Гарантія 1 рік
Об'єм двигуна 43 см3
Об'єм паливного бака 0,9 л
Оберти двигуна 12000 об/хв
Потужність двигуна 4500 Вт/6 к.с.
Ручний стартер Так

Ще не було питань.

Мотокоса RORX BC430