3727грн.
Нет в наличии

Висоторіз електричний мережевий Vitals Master EA 7125s як ніщо інше оперативно та якісно виконає роботу у вашому саду – обріже гілки та сучки різної конфігурації товщиною до 200 мм без використання сходів, драбин, піднімних пристроїв тощо. Варто зазначити, що з появою даного представника садово-паркової техніки значно полегшилися умови роботи з догляду за садом.

Висоторіз Vitals Master EA 7125s використовує високоякісні шини завдовжки 10 дюймів і ланцюг з кроком 3/8 дюйма. Ланцюг приводиться в дію за допомогою надійного електродвигуна потужністю 710 Вт. Максимальна швидкість ланцюга становить 108 м/с. Кут нахилу шини можна регулювати в межах 0-30 °, тим самим надаючи доступ до сучок і гілок навіть у густих кронах дерев.

Важливою деталлю висоторізу є штанга. Дуже важливо з якого матеріалу виготовлена ​​штанга, а також можливість її регулювати по довжині. Все це безпосередньо впливає на надійність і довговічність експлуатації інструменту, а також зручність і безпеку роботи. Так ось, у висоторіз Vitals Master EA 7125s в цьому питанні все на належному рівні. Полегшена міцна штанга зі скловолокна, що регулюється по висоті за допомогою цангового затиску. Залежно від умов роботи довжину інструменту можна встановити в діапазоні від 2,2 до 3,2 м. З'єднання телескопічної штанги з силовим агрегатом і розстикування здійснюються дуже швидко і легко, що особливо важливо при транспортуванні виробу.

Для зручності роботи та виключення швидкої стомлюваності користувача конструкцією передбачені ергономічні руків'я та регульований ремінь на плечі. Додаткова ручка на штанзі регулюється по висоті і здатна обертатися на 360 °. Таким чином, додаткове руків'я можна встановити в зручному для руки користувача положенні.

Щоб легко та швидко встановити ланцюг та відрегулювати його натяг без застосування спеціального інструменту, використовується система безключового натягу ланцюга.

Висоторіз Vitals Master EA 7125s оснащений автоматичним масляним насосом, що безперервно змащує шину та ланцюг під час роботи виробу, тим самим забезпечується стабільна робота інструменту та продовжується його термін експлуатації.

Характеристики:

Потужність, Вт 710

Довжина шини, дюйм 10

Швидкість ланцюга, м/с 10,8

Крок ланцюга, дюйм 3/8

Об'єм масляного бака, мл 100

Кут регулювання спила, град 0-30

Довжина загальна, мм 2200-3200

Габарити упакування, мм 1500х200х112

Вага нетто/брутто, кг 4,4/5,4

Комплектація:

пила

шина

ланцюг

чохол шини

наплічний ремінь

керівництво користувача

упакування

пила
шина
цепь
чехол шины
наплечный ремень
руководство пользователя
упаковка

Вага 5,4 кг
Довжина шини 10 дюймів
Крок ланцюга 3/8
Об'єм бака 100 мл
Потужність 710 Вт
Швидкість ланцюга 10,8 м/с

Ще не було питань.

Висоторіз електричний Vitals Master EA 7125s