2887грн.
Нет в наличии

Електрична пила Limex Pro Line ELp 2816р – модель нового покоління здатна продуктивно вирішувати не прості завдання з розпилювання дерев'яних заготовок та заготівлі дров. За допомогою потужного інструменту майстер може впоратися з валкою лісу та розпилюванням товстих колод. Збільшений робочий ресурс передбачає використання електропили кілька годин на день з інтенсивними навантаженнями. Власник пили за короткий проміжок часу зможе впоратися з розчищенням саду, що розрісся, звільнити дерева від засохлих гілок.

Перевага електромотора

Ручна пилка підключається до побутової мережі зі стандартною напругою 220 В і частотою струму 50 Гц, має низьке споживання енергоживлення, малий рівень вібрації і знижений звуковий тиск. Економна модель може виконувати роботи у приміщенні, оскільки немає шкідливих викидів.

Синхронний двигун

Електродвигун добре витримує раптові перепади напруги в мережі енергопостачання, оснащений захистом від навантаження. Проста конструкція потужного двигуна передбачає посилений захист від підвищення температури на обмотках під час інтенсивних робіт. Електромотор здатний підтримувати високу швидкість обробки деревини за рахунок обертання ланцюга до 14 м/сек.

Змащення ланцюга автоматичне

Майстер заливає спеціальну олію в картер із збільшеним об'ємом 0,165 л, якого вистачає на кілька годин роботи. Далі подачею масла керує насос, з посиленням навантаження кількість масла, що подається на ланцюг, збільшується, при зниженні навантажень мастило подається в меншому обсязі. На неодруженому ходу подача олії припиняється повністю.

Поздовжнє розташування двигуна

Заводська балансування поздовжнього розташування двигуна забезпечує грамотний баланс, який позначається як якості виконання операцій, а й тривалості їх. Завдяки поздовжньому розташуванню двигуна майстер може працювати з інструментом без зайвого навантаження на м'язи. Для зниження вібраційних коливань служить еластичне покриття робочої рукоятки, спеціальної конфігурації, що передбачає впевнене захоплення без ковзання.

Інерційне гальмо ланцюга

Захист від зворотного удару, що виникає під час зіткнення кінчика пили з твердими породами дерева, полягає в системі, яка автоматично зупинить обертання пиляльної гарнітури. Відбувається зупинка від відкидання пилки убік чи назад. Міцний корпус пилки захищає внутрішні механізми від контакту з твердими предметами.

Плавний запуск

Система поступового набору швидкості знижує реактивні навантаження на двигун, що продовжує термін його стабільної експлуатації. Всі елементи двигуна працюють у щадному режимі, який виключає різкі ривки на початковому етапі роботи.

Захист від випадкового старту

Під час несподіваного відключення живлення та його подальшого відновлення електродвигун не зможе сам запуститися. Для повторного пуску необхідне втручання оператора, він повинен натиснути на додаткову кнопку, яка знаходиться поряд з важелем пуску. Захисна система захистить від травмування не тільки оператора, а й людей.

Характеристики:

Тип товару електропилки

Клас напівпрофесійний

Призначення для заготівлі дров

Характеристики двигуна та пристрої

Шестерний механізм двигуна поліпропілен\метал

Живлення від мережі (220 В)

охолодження повітряне охолодження

Потужність, Вт 2800 Вт

Тип двигуна щітковий

Індикатор рівня олії є

Розташування двигуна поздовжнє

Робочі параметри

Тип деревини для твердих порід

для м'яких порід

Кількість ланок 56 шт.

Крок ланцюга 3/8"

Товщина ланки ланцюга 1.3 мм

Довжина шини 40 см

Швидкість обертання ланцюга 16 м/с

Система мастила ланцюга масляна

Особливості плавний запуск

інерційне гальмо ланцюга

Захист від перевантажень немає

Плавний пуск є

Захист від випадкового включення є

Регулювання натягу ланцюга за допомогою інструментів

Автоматична мастила ланцюга є

Металевий зубчастий упор є

Об'єм бака для змащення ланцюга (картеру) 0.165 л

Антивібраційна система немає

Висота, мм 120 мм

Ширина, мм 180 мм

Довжина, мм 950 мм

Габарити 950х180х120 мм

Вага 6.3 кг

Гарантія 24 місяці

Комплектація:

електропила

шина

ланцюг

чохол для шини

ключ

інструкція

картонна коробка

электропила
шина
цепь
чехол для шины
ключ
инструкция
картонная коробка

Вага 6,3 кг
Гарантія 2 роки
Довжина шини 40 см
Живлення Мережа
Крок ланцюга 3/8"
Потужність 2800 Вт

Ще не було питань.

Електрична пила Limex Pro Line ELp 2816р