2144грн.
Нет в наличии

Ланцюгова електрична пилка СП-234С тм «Кентавр» - досить надійний представник садово-паркової техніки, призначений для швидкого та легкого розпилювання деревини будь-якого ступеня вологості – сирої, сухої або навіть мокрої. У свою чергу, у будівництві електрична пилка застосовується для виконання різних столярних робіт або розкроюваних плит, виготовлених з деревини.

Високу продуктивність інструменту гарантує надійний електродвигун потужністю 2300 Вт з підвищеним ресурсом роботи, а також якісні шини та ланцюги. Відмінністю електропили СП-234С тм «Кентавр» є поперечне розташування електродвигуна, завдяки чому спрощується її конструкція та проведення техобслуговування.

 

Варто відзначити, що вугільні щітки - швидкознімні, що дозволяє здійснювати зручну заміну щіток у разі їх стирання, яку може виконати сам користувач, не звертаючись при цьому за допомогою до сервісного центру.

 Наступною особливістю моделі є автоматичний масляний насос. Під час роботи електропили на шину і ланцюг подається необхідна кількість олії, тим самим знижується тертя між частинами, що рухаються. Таким чином, термін експлуатації виробу значно продовжується. олія заливається в бачок об'ємом 200 мл.

 Ріжуча частина виробу має поширені на ринку параметри, що полегшує пошук запчастин у разі їх заміни. довжина шини становить 400 мм, а крок ланцюга – 3/8 дюймів.

 Дана електропила забезпечена подвійною системою безпеки: ефективне гальмо ланцюга та кнопка блокування від випадкового включення. Також конструкцією виробу передбачено спрощений механізм натягу ланцюга.

Характеристики:

Тип джерела живлення: Мережевий

Виробник: Кентавр

Клас інструменту: Побутовий

Потужність: 2300 Вт

Довжина шини: 40 см

Крок ланцюга: 3/8"

Об'єм масляного бака: 0,2 л

Тип масляного насосу: Автоматичний

Система гасіння вібрації: є

Інерційне гальмо ланцюга: є

Безключове регулювання натягу ланцюга: ні

Розміри: 489х276х223 мм

Вага нетто: 5.4 кг

Комплектація:

шина

ланцюг

захисний чохол шини

гайковий ключ

викрутка

напилок

Інструкція.

шина
цепь
защитный чехол шины
гаечный ключ
отвёртка
напильник
инструкция.

Вага 5,4 кг
Гарантія 1 рік
Довжина шини 400 мм
Живлення Мережа
Крок ланцюга 3/8"
Об'єм масляного бака 0,2 л
Потужність 2300 Вт

Ще не було питань.

Пила електрична Кентавр СП-234С