2700грн.
Є в наявності

Бензопила - надзвичайно корисний пристрій в кожному будинку і за його межами. Завдяки використанню потужного дизельного двигуна для живлення пристрою його можна використовувати скрізь, де це необхідно, і для його роботи не потрібно електрику, і, отже, кабелі, подовжувачі і т. Д.

Серцем пилки є двигун внутрішнього згоряння з максимальною потужністю 3.5 Kw, завдяки чому пристрій може працювати навіть при тривалій роботі в складних умовах. Двигун японської конструкції, що взаємодіє з двигуном, дуже точно зроблений і дозволяє вам довгий час насолоджуватися правильною роботою пристрою.

Корпус двигуна відлитий з алюмінію, що забезпечує його стійкість до температури і перевантаження. Двигун має циліндричну ємність 52 см3 і хромований циліндр, завдяки чому можлива тривала і безперебійна робота пилки.
Корпус пилки виконаний з надзвичайно міцного і стійкого до пошкодження пластику. Правильно профільована ручка має зручну ручку, яка управляє газом і нижнім елементом, який захищає руки оператора

Пила має антивібраційну систему і ергономічну верхню ручку з гумовим покриттям, що забезпечує надійну фіксацію і зручну роботу.
Пристрій має швидкодіючий запобіжне гальмо і автоматичну систему змащення ланцюга. У поєднанні з правильним балансом пили і зручною ергономічною ручкою це ідеальний пристрій навіть для більш тривалої роботи. Ланцюгова пила може легко справлятися з роботою з прибирання в саду, на ділянці, обрізуванні гілок і різанні дерева в піч або камін. Пила дуже міцна і функціональна.
В пилі використовується відцентрова муфта, що забезпечує безпеку і комфорт. Це рішення також забезпечує точну і безперебійну передачу електродвигуна в різальну ланцюг.

Характеристики:
Потужність - 4.5 kw
Оборот - 3000 об / хв
Довжина направляючої - 450 мм / 400 мм
Хід ланцюга - 0,325 "
Вага - 5,5 кг
Двигун - двотактний, з повітряним охолодженням
Ємність масляного бака - 0,26 л
Ємність паливного бака - 0,55 л

Комплектація:
Бензопила
інструкція з експлуатації
гарантійний талон
набір ключів для обслуговування та збирання бензопилки
2-і фірмові шини 
2-і оригінальні ланцюги. 

Бензопила
інструкція з експлуатації
гарантійний талон
набір ключів для обслуговування та збирання бензопилки
2-і фірмові шини 
2-і оригінальні ланцюги. 

Інструмент Бензопила
Вага 5,5 кг
Кількість оборотів 3000 об/хв
Крок ланцюга 0,325 "
Потужність 4,5 кВ

Ще не було питань.

пила дискова, "циркулярна", дискова пила, торцювальна, шабельна, електропила, бензинова пила