1006грн.
Є в наявності

Ексцентрикова шліфувальна машина з регулюванням Елпром ЕОШМ-125


450 Вт / 7000 - 14000 об.хв / Ø 125 мм / Хід 2 мм / 1,8 кг

Регулювання оборотів

Відкидна бічна ручка

Знімна "спідниця" - обмежувач

Вбудована система пиловідсмоктування

Шліф лист і мішок пилозбірник у комплекті


Призначення:

Елпром ЕОШМ-125 - орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина, з достатнім запасом потужності електродвигуна, ергономічним дизайном з регульованою додатковою та повнорозмірною рукоятками, а також з регулятором частоти обертання та системою кріплення оснащення гачок-петля («липучка»).

Ексцентрикова дворучна шліфувальна машина Елпром ЕОШМ-125 призначена для шліфування поверхонь з дерева та металу. Комбінація коливального та поступального руху при шліфуванні дозволяє досягти чудових результатів.

Застосування абразивних кіл різної зернистості дозволяє отримувати поверхню необхідної шорсткості. Також, орбітальна шліфувальна машина здатна здійснювати полірування лакофарбових поверхонь, застосовуючи полірувальні чохли і пасту.

Робочим вузлом цього інструмента є кругла підошва, на якій за допомогою липучки закріплюється шліфувальне коло. Фіксація перемикача для тривалої роботи. Має подвійну ізоляцію, щоб уникнути удару струмом.

Наявність регулювання обертів дозволить працювати на потрібній швидкості, залежно від поверхні, що обробляється. Ергономічний корпус та додаткова рукоятка забезпечують міцний хват інструмента в руці, який необхідний для хорошої обробки поверхні та безпеки при експлуатації.

Шліфмашина, оснащена високотехнологічним електродвигуном номінальною потужністю 450 Вт, на холостому ходу розвиває від 7000 до 14000 обертів на хвилину.

Електричний двигун даної моделі, що має високу потужність, оснащений ефективною системою охолодження, яка надійно захистить основні деталі апарату від перегріву.

Високоякісні компоненти та міцні, зносостійкі матеріали, забезпечують високу надійність, а продуктивна крильчатка, ефективне охолодження та пиловідсмоктувач.

Шліфмашина оснащена гумовою підошвою діаметром 125 мм, яка забезпечує щільне прилягання та «тримає» площину. Система кріплення оснастки гачок-петля («липучка») забезпечує надійну фіксацію зі швидкою зміною приладдя.

Опорна підошва («тарілка») оснащена системою кріплення оснастки гачок-петля («липучка»), а профіль радіальних отворів підошви уніфікований під загальноприйняті стандарти шліфувальних дисків.

Підошва здійснює рухи по орбіті, ексцентриситет який становить 2 мм, а частота залежить від оборотів двигуна. Установка робочої підошви через кривошип забезпечує обертання вільне від приводного валу, що запобігає надмірному впливу на оброблювану поверхню.

Шліфувальний круг і підошва, як і у вібраційної шліфувальної машини, мають кілька отворів для відведення пилу з робочої зони в пилозбірник або пилосос. За рахунок цього при роботі утворюється менше пилу та робоче місце залишається завжди чистим.

Модель оснащена еластичною опорною тарілкою, що дозволяє без проблем обробляти закруглення та вигини.


Основні параметри:

Номінальна споживана потужність: 450 Вт

Напруга мережі живлення: 220 +10% В

Максимальні обороти хол. ходу: 7000 - 14000 об.хв

Діапазон коливань: 2 мм

Тип кріплення шліфувальний. папери: липучка

Діаметр шліфувальної тарілки: 125 мм

Довжина шнура: 2 м

Шумовипромінювання:

-Звуковий тиск 92 дБ(А)

-акустична потужність 81 дБ(А)

Рівень вібрації: 3.1 м/с

Маса нетто: 1,8 кг

Габарити упаковки: 15х18х28 см

Об'ємна вага (для перевізника) 2,2 кг.


Комплект поставки:

Ексцентрикова шліф-машина

Додаткова рукоятка

Мішок-пилозбірник

Тарілчаста шліфувальна насадка 125 мм.

Аркуш шліфувального паперу

Паспорт виробу

Картонна коробка


Відмітні особливості:

Корпус виготовлений із якісного ударостійкого пластику.

Конструкція жорстка та міцна, має досить компактні розміри та ергономічний дизайн. Якість виробництва виключає люфти, огріхи збирання та інші дефекти.

Мережевий кабель середньої довжини (два метри), гумова муфта на стику з корпусом запобігає переламуванню шнура. Клас безпеки інструменту "II"

Відкидна бічна ручка, основна додаткова ручка забезпечує додаткову точку опори для впевненого утримання інструменту обома руками. Рукоятка оснащена регульованою системою кріплення.

Регулятор обертів дозволяє плавно налаштовувати частоту обертання регулювальним диском. Регулятор розташований у зоні швидкого доступу.

Кнопка пуску інтегрована в зону найбільшого доступу в основній рукоятці, оснащена фіксатором включеного положення, що практично при тривалих роботах.

Система пиловідсмоктування крильчатка забезпечує роботу системи, нагнітаючи потік через отвори в опорній підошві і направляє до пиловідвідного патрубка. Для забезпечення чистоти робочого місця в комплекті йде пилозбірний мішок, а також патрубок дозволяє підключати шланг пилососа.

Двостороння високопродуктивна крильчатка, створює лопатями достатній потік для ефективного охолодження двигуна та систему пиловідсмоктування через отвори в підошві.


Додаткова інформація:

Виробник: ТМ "Елпром" - Ловеч, Болгарія

Ще не було питань.

ексцентрикова машина, орбітальна машина, ЕЛПРОМ