• Рейтинг:
 • Виробник:
 • Модель:
  180/1900
 • Доступно:
  Нет в наличии
 • Вага:
  3.7 кг
 • Габарити упаковки:
  12х14х45 см
 • Гарантія:
  1 рік
 • Діаметр диска:
  180 мм
 • Довжина мережевого кабелю:
  2 м
 • Країна походження:
  Німеччина
 • Макс. Ø гум. тарілкового диска:
  180 мм
 • Макс. Ø дискової щітки:
  75 мм
 • Макс. Ø ріжучого диска:
  180 мм
 • Макс. Ø чашкоподібної щітки:
  75 мм
 • Макс. Ø шліфувального диска:
  180 мм
 • Напруга мережі:
  220 В
 • Посадковий діаметр:
  22 мм
 • Потужність:
  1900 Вт
 • Різьба шпинделя:
  М14 х 2
 • Регулювання оборотів:
  Ні
 • Частота:
  50 Гц
 • Число оборотів холостого ходу:
  8000 (хв)
 • Показати всі характеристики
1318грн.
Нет в наличии

Ø 180 мм / 1900 Вт / 8000 об.хв / Шпиндель М14х2 / 3,7 кг

Зручна 3 позиційна бічна ручка / Легкий доступ до вугільних щіток

Плавний пуск / Подовжена задня рукоятка із запобіжником від випадкового включення


Призначення:

Craft CAG 180/1900 – кутова шліфувальна машина (болгарка) з плавним пуском, електродвигуном підвищеної потужності, міцним редуктором, оснащена подовженою задньою рукояткою з м'якими вставками області хвата та кнопки.

Кутова шліфувальна машина Craft CAG 180/1900 - кутошліфувальна машина, яка може застосовуватися як для шліфування, так і для розпилювання металу, бетону, цегли, плитки та інших аналогічних твердих матеріалів, для демонтажу, зачистки поверхні, видалення фарби, а також інших видів ремонтних та відділень. робіт.

Інструмент також дозволяє застосовувати різноманітні щітки-насадки, що суттєво розширює сферу застосування та функціонал УШМ. Подовжена задня рукоятка, забезпечує зручний та надійний хват, а гумові вставки та ергономічна форма, запобігають випадковому вислизанню інструменту та підвищують комфорт.

Кутошліфувальна машина CAG 180/1900 оснащена високотехнологічним двигуном підвищеної потужності 1900 Вт, на холостому ходу розвиває 8000 оборотів за хвилину (стандарт для УШМ-180).

Статор має «бронь» (термостійке лакове покриття), що оберігає двигун від механічних пошкоджень абразивом та пилом, а також від перегріву. Штихтований каркас ротора, збільшеного діаметра, збалансований у два етапи, мідний колектор більшого діаметра з дрібними ламелями.

Підшипники якоря мають щільну посадку - передній у металевому корпусі редуктора, задній оснащений гумовою втулкою, що запобігає провертанню в корпусі. Високопродуктивна крильчатка та повітрозабірник, забезпечую ефективне охолодження за будь-яких режимів експлуатації.

Редуктор зібраний на зносостійких металевих шестернях підвищеного загартування. Тангенціальний профіль зубів конічної пари, мінімізує зношування при перевантаженнях і «ударах» на механізм.

Шпиндель встановлений через високообертовий підшипник і втулку, ведена шестерня має щільну посадку через шпонку, знижуючи навантаження на механізм. У механізмі суворо витримано тепловий зазор і необхідну кількість консистентного мастила.

Болгарка має низькі показники шуму: звуковий тиск 96 дБ(А), акустична потужність 107 дБ(А).

Корпус електричної частини, виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику, подвійна система ізоляції, забезпечує надійний захист оператора від ураження електричним струмом (клас безпеки інструменту «II»).

Металевий корпус редуктора з магнієвого сплаву забезпечує надійний захист редуктора від механічних пошкоджень, а також ефективне тепловідведення механізму. Конструкція має ергономічний дизайн.

Трирівневий контроль якості виробництва виключає шлюб, люфти, зазори та інші дефекти.

У комплект входить додаткова рукоятка, яку можна встановити в трьох різних положеннях. Для безпечного зберігання, у вимкненому положенні, на корпусі є металеві ніжки.

Конструкція міцна і жорстка, а ергономічний дизайн забезпечує комфорт оператора при тривалій роботі. Craft CAG 180/1900 - потужна шліфувальна машина зі зниженим рівнем шуму та лабіринтним ущільненням, яке захищає мотор та підшипники від забруднення.

Фіксатор шпинделя допоможе швидко замінити диск. Якір, покритий кількома шарами захисного лаку, та статор, покритий порошковим лаком,

захищають двигун від пилу та пошкоджень, гарантуючи достатню міцність навіть при різанні виробів з кераміки, цегли та каменю.

Болгарка забезпечена поворотним знімним кожухом, який захищає працюючого від вильотуючих при обробці металів іскор або шламу, що летить, при роботі з каменем.

Конструкція кутошліфувальної машини відрізняється відмінним балансуванням і ретельно продуманим дизайном, що уможливлює інтенсивну роботу без стомлення довгий час.


Відмітні особливості:

Плавний пуск для запобігання ривку при включенні і для збільшення терміну служби інструменту

Для більш ґрунтовного та зручного утримування, болгарка CAG 180/1900 оснащена подовженою задньою рукояткою. Рукоятка ергономічної форми, має гумові вставки області хвата, що запобігають вислизанням з рук і підвищують комфорт та зручність експлуатації.

Кнопка пуску інтегрована в місце найбільшого доступу в рукоятці, поверхня клавіші, оснащена гумовим покриттям. Кнопка пуску оснащена блокуванням від випадкового запуску.

Додаткова рукоятка забезпечує надійне утримання інструменту обома руками, рукоятка виконана з перфорованого пластику з прогумованим покриттям. Три установочні отвори в корпусі редуктора (на сторонах і вгорі), забезпечують оптимальне положення рукоятки при будь-яких видах робіт.

Захисний кожух несе захисну функцію, відображаючи іскри та частинки матеріалу, які можуть завдати травми. Система встановлення дозволяє фіксувати кожух у будь-якому положенні діапазону 360 °.

Фіксатор шпинделя забезпечує просту заміну оснастки, натисканням кнопки блокуючи обертання шпинделя. Фіксатор шпинделя змішаний максимально віддалено від центру осі та посилений окремим припливом зі сталевою втулкою в корпусі. Це мінімізує можливість виходу з ладу систему блокування.

Притискні гайки забезпечують надійну фіксацію оснастки на шпинделі, нижня гайка/шайба оснащена насічкою, що запобігає провертанню диска. Шпиндель має стандартне різьблення М14, а основа шліць для упору гайки та надійної фіксації ключем.

Система зовнішніх швидкознімних щіткотримачів на корпусі забезпечує простий доступ для контролю зносу та заміни вугільних щіток.

Застосування додаткового оснащення, насадок та щіток до Ø 75 мм істотно розширює сферу застосування та функціональність інструменту.

Металевий захисний корпус редуктора

Зменшена вага

Посилений пилозахист

Блокування шпинделя для швидкої заміни диска

Зменшений рівень шумового впливу на оператора


Додаткова інформація:

Виробник ТМ "Craft"

Вага 3.7 кг
Габарити упаковки 12х14х45 см
Гарантія 1 рік
Діаметр диска 180 мм
Довжина мережевого кабелю 2 м
Країна походження Німеччина
Макс. Ø гум. тарілкового диска 180 мм
Макс. Ø дискової щітки 75 мм
Макс. Ø ріжучого диска 180 мм
Макс. Ø чашкоподібної щітки 75 мм
Макс. Ø шліфувального диска 180 мм
Напруга мережі 220 В
Посадковий діаметр 22 мм
Потужність 1900 Вт
Різьба шпинделя М14 х 2
Регулювання оборотів Ні
Частота 50 Гц
Число оборотів холостого ходу 8000 (хв)

Ще не було питань.

болгарка, кутошліфувальна машина, CRAFT