2948грн.
Є в наявності
Якщо Ви хочете купити електрокосу, варто обрати електричний тример Grand КГ-2700. Це інструмент побутового класу, що легко справляється з покосом трави на присадибних ділянках. Тример електричний Grand КГ-2700 доповнений електричним двигуном потужністю 2 500 Вт, що дозволяє розвивати швидкість до 7 000 об./хв.

Гранд КГ-2700 – надійна електрокоса, купити в Україні такий аксесуар можна на нашому сайті. Модель Grand КГ-2700 проста та зручна в експлуатації. Тример електричний Grand КГ-2700 досить легкий, а ремінь знижує навантаження на хребет. Велика штанга відрізняється цільною конструкцією, що робить зберігання та перевезення тримера зручнішим.

Попри те, що на цю електрокосу ціна невисока, вона вирізняється надійністю. Статор та ротор оснащення мають мідну обмотку. Бренд Grand робить ставку на надійність і довговічність матеріалів, що продовжує термін служби техніки.

Переваги:

  • двигун розташований зверху – це полегшує експлуатацію пристрою;
  • зручність – руків'я м'яке та комфортне;
  • підвищена стійкість до зносу – редуктор та підшипники виконані з металу;
  • низький рівень шуму – жодного занепокоєння під час роботи;
  • відмінна комплектація - тример поставляється з котушкою з ліскою, з-х зубчастим сталевим ножем, захисним кожухом, ременем, набором ключів та інструкцією.
Вага 5.3 кг
Гарантія 1 рік
Країна походження Чехія
Потужність 2700 Вт/3.7 к.с.
Ширина зрізу 420 мм

Ще не було питань.

електрокоса, тример, GRAND