• Рейтинг:
 • Виробник:
 • Модель:
  GTA 29T (24V, 5Аh)
 • Доступно:
  Нет в наличии
 • Ємність аккумулятора:
  5 А·г
 • Інструмент:
  Акумуляторний
 • Вага:
  1,3 кг
 • Гарантія:
  1 рік
 • Кількість оборотів:
  4500 об/хв
 • Крок ланцюга:
  1/4"
 • Напруга акумулятора:
  24 В
 • Показати всі характеристики
4085грн.
Нет в наличии

Stihl GTA 29T (24V, 5Аh) універсальний акумуляторний гілкоріз для обрізання дерев та чагарників, для рубки та подрібнення садових відходів та для невеликого будівництва з дерева. З пиляльним ланцюгом 1/4" для високої продуктивності різання і потужних пропилів. Гілкоріз має нековзну рукоятку управління для ідеальної ергономіки. , акумулятор (2 шт.), ланцюг та зручний кейс для зберігання та транспортування.

Зручність роботи правою або лівою рукою, ідеальний варіант як чоловікам так і жінкам для робіт у саду, домашньому господарстві, обрізки дерев, гілок, бруса діаметром до 12 см. До 80 різів гілки 4см на 1 заряді.


Особливості:

Мобільний та універсальний

Акумуляторна міні-пилка STIHL GTA 29T відрізняється високою мобільністю в поєднанні з невеликою вагою всього 1,3 кг, включаючи батарею. Це робить його універсальним помічником при обрізанні дерев та чагарників, а також при обробці та рубанні та обрізанні по довжині дошки, квадратної та круглої деревини. Підходить для власників земельних ділянок та садів, а також для ремісників.

Ефективний та потужний

Завдяки своїй напрямній довжиною 15 см, GTA 29Т надійно ріже гілки, а також квадратні та круглі пиломатеріали, навіть з великими діаметрами. Він забезпечує високу продуктивність різання при швидкості ланцюга 8 м/с і тому є особливо ефективним. За допомогою одного заряду потужного 24 В літій-іонного акумулятора STIHL він створює до 80 круглих лісоматеріалів діаметром 6 см. GTA 29Т тихий, рівень звукового тиску нижче 85 дБ/А.

Швидко та чисто

Пиляльний ланцюг STIHL швидко та чисто ріже, що робить GTA 29T ідеальним для точних різів та чистого різу навіть при ручній або дерев'яній обробці.

Ергономічний та зручний

Завдяки збалансованому центру ваги, ергономічній формі та низькій вібрації, GTA 29T забезпечує високий рівень комфорту при роботі. Різання та роботи по дереву, які в іншому випадку стомлюють і стомлюють, можуть бути виконані швидко і без зусиль. Користувач завжди стежить за рейкою безпосередньо завдяки асиметричній конструкції пристрою, а гнучка захисна кришка, яку можна повертати, забезпечує додаткову безпеку.

 

Характеристики:

Тип: побутова

Номінальна напруга: - 24В

Місткість АКБ: - 5,0 Ач

Крок ланцюга - 1/4"

Довжина шини – 15 см

Кількість оборотів max - 4500 об/хв

Старт: електрозапуск

Вага – 1,3 кг


Комплектація:

Пила STIHL GTA 29T - 1 шт

Шина 15 см - 1 шт

Ланцюг - 1 шт

АКБ 5,0 Ач - 2 шт

Зарядний пристрій - 1шт

Інструкція російською мовою

Гарантійний талон (12 місяців).

Пила STIHL GTA 29T - 1 шт
Шина 15 см - 1 шт
Цепь - 1 шт
АКБ 5,0 Ач - 2 шт
Зарядное устройство - 1шт
Инструкция на русском языке
Гарантийный талон (12 месяцев).

Ємність аккумулятора 5 А·г
Інструмент Акумуляторний
Вага 1,3 кг
Гарантія 1 рік
Кількість оборотів 4500 об/хв
Крок ланцюга 1/4"
Напруга акумулятора 24 В

Ще не було питань.

електропила, електрична пила, ланцюгова пила