• Рейтинг:
 • Виробник:
 • Модель:
  GTA 29М (24V, 5Аh)
 • Доступно:
  Нет в наличии
 • Ємність аккумулятора:
  5 А·г
 • Інструмент:
  Акумуляторний
 • Вага:
  1,3 кг
 • Гарантія:
  1 рік
 • Кількість оборотів:
  4500 об/хв
 • Крок ланцюга:
  1/4"
 • Напруга акумулятора:
  24 В
 • Показати всі характеристики
3923грн.
Нет в наличии

Акумуляторний різак Stihl GTA 29М для використання в домашніх умовах. Легко впорається з проріджуванням дерев та кущів, подрібненням садових відходів. Також можна використовувати для будівництва з деревини. Пила GTA29m добре збалансована та надзвичайно ергономічна. Відрізняється високою ефективністю різання та чистим зрізом. Низький рівень шуму під час роботи.

Це універсальний різальний інструмент, бездротовий подрібнювач, оснащений 1/4-дюймовим пиляльним ланцюгом Picco Micro 3. STIHL GTA 29M ​​ідеально підходить для точної та потужної обрізки дерев, чагарників. Цей «малюк» потужний, витривалий та мобільний, а також з точним різом, його ергономічна форма забезпечує комфортну роботу, а гнучкий захисний кожух забезпечує додаткову безпеку. STIHL GTA 29T універсальний, крім різання по довжині гілок, це дозволяє точно різати обрізні і круглі пиломатеріали, а також дошки, і в важкодоступних місцях. Ідеальний для роботи на висоті для різання гілок діаметром 1-12 см.

Бездротовий подрібнювач доступний у комплекті з батареєю AS2 та зарядним пристроєм AL 10, а також практичною сумкою для безпечного транспортування.

 

Особливості інструменту:

 • Мобільний та універсальний інструмент

Акумуляторна міні-пила STIHL GTA 29M ​​відрізняється високою мобільністю в поєднанні з невеликою вагою всього 2 кг, включаючи батарею AS 2. Це робить його універсальним помічником при обрізанні дерев та чагарників, а також при обробці та рубанні та обрізанні по довжині дошки, квадратної та круглої. деревини. Підходить для власників земельних ділянок та садів, а також для ремісників.

 • Ефективний та потужний

Завдяки своїй напрямній довжиною 24 см, GTA 29M ​​надійно ріже гілки, а також квадратні та круглі пиломатеріали, навіть з великими діаметрами. Він забезпечує високу продуктивність різання при швидкості ланцюга 8 м/с і тому є особливо ефективним. За допомогою одного заряду потужного 24 В літій-іонного акумулятора STIHL AS 2 він створює до 140 круглих лісоматеріалів діаметром 6 см. GTA 29M ​​тихий, рівень звукового тиску нижче 85 дБ/А.

 • Швидко та чисто

Пиляльний ланцюг STIHL L «PM3 використовується з GTA 29M. Надійно, швидко та чисто ріже, що робить GTA 29M ​​ідеальним для точних різів та чистого різу навіть при ручній або дерев'яній обробці.

 • Ергономічний та зручний

Завдяки збалансованому центру важкості, ергономічній формі та низькій вібрації, GTA 29M ​​забезпечує високий рівень комфорту при роботі. Різання та роботи по дереву, які в іншому випадку виснажливі, можуть бути виконані швидко та без зусиль. Користувач завжди стежить за рейкою безпосередньо завдяки асиметричній конструкції пристрою, а гнучка захисна кришка, яку можна повертати більш ніж на 90 градусів, забезпечує додаткову безпеку.

Нова акумуляторна система для власників землі та саду

Інноваційна акумуляторна міні-пила GTA 29M ​​є частиною нової STIHL. Система призначена для власників приватної власності та власників садів. Акумуляторна батарея AS 2 на 24 В з енергозмістом 6 Ач та зарядний пристрій AL 10 сумісні з обома пристроями, інші, які йдуть за системою.


Характеристики:

Тип: побутова

Номінальна напруга: - 24В

Місткість АКБ: - 5,0 Ач

Крок ланцюга - 1/4"

Довжина шини – 15 см

Кількість оборотів max - 4500 об/хв

Старт: електрозапуск

Вага – 1,3 кг


Комплектація:

Пила акумуляторна

2 АКБ (24v 5Ah)

зарядний пристрій

ланцюг 2шт.

переносна сумка

захисні планки.

Пила аккумуляторная
2 АКБ (24v 5Ah)
зарядное устройство
цепь 2шт
переносная сумка
защитная планка.

Ємність аккумулятора 5 А·г
Інструмент Акумуляторний
Вага 1,3 кг
Гарантія 1 рік
Кількість оборотів 4500 об/хв
Крок ланцюга 1/4"
Напруга акумулятора 24 В

Ще не було питань.

електропила, електрична пила, ланцюгова пила