2478грн.
Є в наявності

Набор 3 в 1 Makita - це незамінний набір пристроїв в кожному будинку або на дачі. Комплект містить в собі 3 електроінструменти і укомплектований свердлами і насадками.
Ударная-дрель Makita має розширені функціональні можливості, а також патрон який дозволяє використати свердла діаметром від 1,5 до 13 мм.
Цей інструмент призначений для відгвинчування - загвинчування шурупів, гвинтів, болтів, а також свердління отворів в деревині, металі, гіпсокартоні і пластмасі. Ергономічний дизайн дриля Makita забезпечує комфорт і зручне управління при роботі одній
Компактний лобзик Makita відрізняється високою продуктивністю, довговічністю і особливим комфортом в експлуатації. Нове ергономічне руків'я з прогумованими вставками забезпечує максимальний контроль над інструментом в процесі роботи з лобзиком. Лобзик Makita призначена для прямолінійного і фігурного розпилювання заготівель з деревини, пластика і металу.
Для найбільш ефективної роботи з матеріалами різної щільності в лобзику Макита передбачена можливість попередньої установки швидкості пиления (6 позицій) і три режими маятникового ходу з різною амплітудою подовжнього коливання пили.
Модель оснащена міцною опорною платформою з литого алюмінію, яка може фіксуватися в різних положеннях для здійснення косого реза до 45 ° в обидві сторони і для роботи у кромки заготівлі. Для забезпечення чистоти робочої зони в лобзику Makita передбачена система пылеудаления з можливістю підключення пилососа, як з правою, так і з лівого боку корпусу.

Характеристики і комплектація:
Тип: Набір електроінструментів;
Тип упаковки : Пластиковий кейс;
Кількість інструментів в наборі: 3шт;
Живлення: Від мережі 220В;
Матеріал: Пластик, алюміній;
Болгарка:
Потужність: 840 Вт;
Кількість оборотів : 11000 про / мін;
Діаметр диска : 125 мм;
Вес інструменту : 2.1 кг;
Дриль:
Потужність 680 Вт;
Кількість оборотів : 2800 про / мін;
Діаметр патрона : 13мм;
Вага інструменту 2 кг;
Лобзик:
Потужність 450 Вт;
Кількість оборотів 3100 про / мін;
Вага інструменту 2 кг;
Глибина пропіл в дереві: 65мм;
Глибина пропіл в нелегир. стали: 6мм;
Маятниковий хід: 4-степени;
Висота ходу : 18мм.
Болгарка - оснащується 840-Вт двигуном, який характеризується тривалим терміном служби завдяки надійному захисту від пилу і підвищених температур і дозволяє розвивати швидкість робочого диска 125 мм до 11000 про/хв. Серед додаткових опцій у Болгарці передбачені функція блокування кнопки включення і фіксатор шпинделя, покликаний забезпечити швидку зміну різального елементу.
Головними особливостями додаткового руків'я є можливість установки в двох місцях, з правої і з лівої руки, і значне зниження рівня вібрації.

Переваги Болгарки:
Двигун з достатньою потужністю для різання не лише металу, але і кам'яної кладки;
Висока стійкість до перегрівання двигуна;
Лабіринтова конструкція захищає підшипники від пилу і будівельного сміття;
Маленький діаметр корпусу для зручності роботи;
Фіксатор шпинделя для швидкої заміни диска;
Посилені шестерні редуктора.

Болгарка
дриль
лобзик
кейс

Вага 7 кг
Гарантія 3 роки
Країна походження Японія

Ще не було питань.

Набір в чемодані Makita 3 в 1